До Вашої уваги Вебінар для учасників Конкурсу для педагогічних працівників з нагоди відзначення Всесвітнього дня екологічного маркування (World Ecolabel Day), під час якого Ви зможете:

  • ознайомитись більш детально з темою Конкурсу «екологічне маркування»;
  • отримати додаткові роз’яснення по виконанню конкурсного завдання;
  • зробити уточнення по застосуванню рекомендованих матеріалів та ресурсів для виконання конкурсного завдання.

Тривалість заходу 1,5-2 години.

Також Ви зможете отримати відповіді на запитання щодо участі в Конкурсі, які у Вас виникли, отримати поради і додаткові рекомендації від команди організаторів:

Світлани Берзіної, президента Всеукраїнської громадської організації «Жива планета»;

Олени Пометун, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора, завідувачки лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

Галини Сєрової, кандидата педагогічних наук, директора Орхуського інформаційно-просвітницького центру Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;

Галини Бузан, старшого викладача Кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Участь у вебінарі не є обов’язковою але бажано щоб Ви відвідали захід і мали можливість спілкування з експертами і представниками Оргкомітету.

Відеозапис вебінар буде розміщено на каналі Youtube з посиланням на сторінці Конкурсу разом з відповідями на основні запитання до Оргкомітету, які ми отримали від учасників протягом реєстрації та під час вебінару.

Будь-ласка, підготуйтесь до участі у вебінарі.

Для цього ознайомтеся з умовами і Положенням про Конкурс та етапи його проведення на сторінці Конкурсу.

Також уважно переглянете Рекомендації та матеріали для учасників Конкурсу розміщені за відповідним посиланням. Особливо зверніть увагу на навчально-методичні матеріали для заняття: Чому екологічне маркування – це важливо?

Будемо вдячні Вам за попередньо підготовлені запитання до організаторів, які Ви зможете задати в чаті під час вебінару.

Участь – БЕЗКОШТОВНА.

Доступ до конференції Zoom

Доступ до онлайн трансляції та відеозапису Вебінару на каналі Youtube

З повагою,
Оргкомітет

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 0.00(0 голосів)