ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА Youtube

Детальніше

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ВЕБІНАРУ (PDF)

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Гарантований призовий фонд
50 000 грн

+

Додаткові грошові премії та подарунки за номінаціями. Можливість бути представленим до державних нагород і відомчих заохочувальних відзнак

1місце25 000 грн
2місце15 000 грн
3місце10 000 грн
+Премії та призи за номінаціями від партнерів: ТМ Де Ла Марк, ТМ Колорит та ТМ Зелена грядка

Конкурс проводиться з метою підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків із формування екологічної компетентності учнів через реалізацію змістової освітньої лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» на тему «екологічне маркування».

Чому «екологічне маркування»?

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвисити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Дуже важливо щоб громадяни розуміли як відрізнити перевірені екологічні маркування і перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля.

ВГО «Жива планета» є членом міжнародної асоціації Global Ecolabelling Network, і у партнерстві з іншими організаціями проваджує інформаційно-просвітницьку кампанію до цього Дня. Конкурс є частиною цієї кампанії.

Хто може подати заявку на Конкурс

Педагогічний працівник, який виконає конкурсне завдання за умовами визначеними у Положенні про Конкурс.

Рекомендації та матеріали для учасників Конкурсу

Всі матеріали у цьому розділі мають рекомендаційний характер і можуть бути використані учасниками Конкурсу для розробляння авторських занять, вправ, завдань, сценарію навчального/виховного заходу по темі ЕКОЛОГІЧНЕ МАРКУВАННЯ.

Що необхідно для участі

Зареєструватись до 10 жовтня, виконати конкурсне завдання і надіслати кейс до Оргкомітету.

Реєстрація

Зареєстрований претендент має можливість надавати уточнюючі запитання уповноваженому представнику Оргкомітету, взяти участь у навчальному вебінарі та до 01 листопада подати кейс з виконаним конкурсним завданням на оцінку Конкурсній комісії (журі).

Склад конкурсної комісії


Етапи

01.09 – 01.10
Реєстрація вчителів

до 02.10
Підтвердження реєстрації повідомленням електронною поштою. Перевіряйте спам, і якщо вчасно не отримали повідомлення, зв’яжиться з представником Оргкомітету.

03.10 о 15:00
Навчальний вебінар по темі Конкурсу. Посилання на кабінет буде у підтвердженні реєстрації. Участь у вебінарі не є обов’язковою умовою участі в Конкурсі.

09.10-15.11
Прийом кейсів від вчителів по виконанню конкурсного завдання. Кейси приймаються виключно від зареєстрованих учасників Конкурсу.

15.11-01.12
Оцінка кейсів членами Конкурсної комісії (журі). Визначення фіналістів.

20.11-01.12
Інтерв’ю членів журі з фіналістами (у разі необхідності). Визначення переможців.

02.12
Оголошення переможців Конкурсу. Всі учасники отримають повідомлення електронною поштою.

грудень 2020
(дату буде уточнено пізніше) Урочисте вручення дипломів, премій і призів переможцям під час вручення ЕКО-Оскарів на «ECОtransformation-2020» (Київ, Premier Palace Hotel). ВГО «Жива планета» компенсує іногороднім переможцям Конкурсу витрати на міжміській транспорт.


У Вас виникли запитання? – звертайтесь до представника Оргкомітету від ВГО «Жива планета»

Галина Бузан
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380664054280


За підтримки

Партнери


Партнером Всеукраїнського конкурсу для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування (World Ecolabel Day) може бути організація яка має намір підтримати конкурсантів, не залежно від форми власності і сфери діяльності.

Партнер сплачує організаційний внесок на рахунок ВГО «Жива планета» в розмірі 2000 грн. та визначає свій внесок до призового фонду якій має бути не менш ніж 3000 грн. Внесок до може надаватись у формі грошової премії та(або) цінного подарунку у межах визначеного Партнером кошторису.

Партнер має право

  • встановити номінацію в рамках Конкурсу за окремими критеріями оцінювання за умов схвалення їх Конкурсною комісією (журі);
  • делегувати до складу Конкурсної комісії (журі) свого уповноваженого представника;
  • на урочистій церемонії нагородження вручити диплом, грошову премію та(або) цінний подарунок переможцю у визначеній ним номінації.

Партнер не має право порушувати умови Конкурсу згідно з Положенням.

Оргкомітет зобов’язується розміщувати назву організації та логотип Партнера в усіх інформаційних матеріалах пов’язаних з Конкурсом.

Стати партнером

Дякуємо за поширення інформації про Конкурс!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.70(5 голосів)